O mnie

Urodziłam się w 1974 roku w Polsce, w typowej miejskiej rodzinie inteligenckiej – pracowitej i biednej. Już od dziecka wiedziałam, że nie zamierzam powielać tego modelu. Wolę być leniwa i bogata. Plan ten udało mi się zrealizować w połowie. Pierwszej połowie.
Z wykształcenia jestem inżynierem, projektantem sieci wodociągowych i oczyszczalni ścieków. Uwielbiam mój zawód, od kiedy nie muszę go uprawiać.
Od 2007 roku mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie planowałam zostać milionerką poprzez wyjście  za mąż za bogatego Brytyjczyka. Plan nie wypalił, gdyż w trakcie poszukiwań odpowiedniego kandydata zakochałam się w biednym polskim imigrancie.
Po ekspresowym ślubie i kilkuletnim pożyciu, obecnie samodzielnie wychowuję dwie córki, Anię i Julkę, urodzone w latach 2010 i 2012.
Główne cechy mojego charakteru: Lenistwo, brak zorganizowania i samodyscypliny.
Pasje i zainteresowania: Spanie i jedzenie.
Życiowe motto: Grunt to dobre samopoczucie.

Na niniejszym blogu będę chwalić się moimi dziećmi, najmądrzejszymi i najpiękniejszymi rzecz jasna. W przerwach będę narzekać.
Nie planuję zamieszczać na blogu zdjęć ukazujących wizerunek dzieci. Aczkolwiek mogę zmienić zdanie.

Blog powstał w lutym 2014. Wszystkie posty z datami wcześniejszymi są tutaj przeniesione z prywatnych notatek, żeby mieć wszystko razem w jednym miejsu.